english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Droga > Analgjezik dhe anestezik

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645494607848347.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645494607511958.jpg
  • 图片 -1
  • 图片 -2

0.2g/20ml Emulsion injektues Propofol 1%.

Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT

Emri gjenerik:Emulsioni injektues Propofol               

Specifikim: 0.2 g/20 ml (1%)
 
Indikacionet terapeutike: Ky produkt është një anestezik i përgjithshëm intravenoz me veprim të shkurtër.

1Mund të përdoret për induktimin dhe mirëmbajtjen e anestezisë së përgjithshme intravenoze tek të rriturit dhe fëmijët mbi 3 vjeç.
2Qetësim i ndërgjegjshëm gjatë operacionit dhe diagnostikimit të të rriturve.
3Qetësim gjatë ventilimit të asistuar në pacientët e kujdesit intensiv mbi 16 vjeç.

Paketimi:
5 copë/kuti*40 kuti/karton
37 * 34 * 32 cm / kuti kartoni, GW: 10 kg / kuti kartoni

Gjendja e ruajtjes:
E mbyllur, e ruajtur në 2-25℃, nuk mund të ngrihet

Raft Jeta: Muaj 36

Kujtim i mirë: Mos e përdorni pa u konsultuar me mjekun tuaj.

Na Kontaktoni