english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Droga > Analgjezik dhe anestezik

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645621524884389.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645621524458099.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645621524938257.jpg
  • 微 信 图片 _20220223210442
  • 微 信 图片 _202202232104421
  • 微 信 图片 _202202232104422

250 ml Izofluran (Inhalant)

Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT

Emri gjenerikIzofluran                    


Specifikim: 250ml
 
Indikacionet terapeutike: Induksioni dhe mirëmbajtja e anestezisë së përgjithshme.

Paketimi:
Shishe me ngjyrë qelibar, 1 shishe/kuti, 30 shishe/karton
40*33*17.5cm/karton, GW: 20kg/karton

Gjendja e ruajtjes:
Temperatura e ruajtjes nga 15 deri në 30℃
Mbroni nga nxehtësia, rrezet e diellit dhe lagështia.
Ruajeni në enë të ngushtë.
Mbajeni larg fëmijëve.
Të mos përdoret pas skadimit të afatit të përdorimit.


Raft Jeta: Muaj 36

Kujtim i mirë: Mos e përdorni pa u konsultuar me mjekun tuaj.

Kontaktoni