english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Droga > Analgjezik dhe anestezik

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645494834602036.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645496005951935.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645496005747323.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1645496004835763.jpg
  • 图片 -1
  • 8bb79ee1820fcb7a76a7f575cdf50f1
  • 79d6b7a5cb392073a44dc423c922a2f
  • 1b303d9890e0bc41345070dfa913886

250 ml Sevofluran Lëng për Inhalim

Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT

Emri gjenerik:Lëng Sevofluran për Inhalim                    

Specifikim: 250ml
 
Indikacionet terapeutike: Induksioni dhe mirëmbajtja e anestezisë së përgjithshme.

Paketimi:
Shishe me ngjyrë qelibar, 1 shishe/kuti, 30 shishe/karton
40*33*17.5cm/karton, GW: 20kg/karton

Gjendja e ruajtjes:
Ruani në një vend të freskët dhe të thatë larg dritës dhe të mbyllur.

Raft Jeta: Muaj 36

Kujtim i mirë: Mos e përdorni pa u konsultuar me mjekun tuaj.

Kontaktoni