english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Instrumente dhe pajisje mjekësore > pajisje diagnostike

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1642056340178300.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1642056340106443.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1642056339373149.jpg
  • 多普勒超声-3
  • 未 标题 -1- 恢复
  • 未 标题 -2- 恢复

Laptop portativ spitalor portativ skaner me ultratinguj doppler me ngjyra me ngjyra 3D 4D, për shtatzëni

Sasia minimale Rendit:1 copë
Details paketimit:Madhësia e kartonit 139*79*70cm:,1 set/Karton
Kushtet e pagesës:T/T 50% Depozitë, 50% gjendja kopje B/L
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT

Vendi i origjinës:

Kinë

Certifikim:

 ISO, CE

Përshkrim:
Përdoret kryesisht për diagnostikimin klinik të abdomenit, maternitetit, zemrës së fetusit, zemrës së të rriturve, urinare, neonatale, pediatrike, enëve të gjakut (periferike, trurit, abdomenit), organeve të vogla, muskujve skeletorë, nervave, intraoperativës, angiografisë, ndërhyrjes etj. puna kërkimore dhe mësimore ka nivelin e avancuar në botë, ka aftësinë për të përmirësuar vazhdimisht dhe mund të plotësojë nevojat e zhvillimit të aplikacioneve të reja klinike.

Aplikime
Bark, Obstetrikë, Gjinekologji, Pediatri, Pjesë të vogla, Arterie, Sipërfaqësore
organi, Ortopedi, Muskuloskeletor, Vaskular etj

specifikimet:

1*Makina kryesore

Monitor 1*15”.

1* Kabllo rryme me filtër

1*Tabaka

1*Mbajtës të sondave

1*Kaçavidë kryq

1 * Manuali i Përdorimit

1*Hyrje e shkurtër e funksionimit

1*CD për softuerin e rikuperimit

Fakultativ:

Makina kryesore

Sonda konvekse

Sonda lineare

Sonda trans vaginale

Sonda mikro-konvekse

Sonda e grupit me faza

Sonda e volumit 4D

Kontaktoni