english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Furnizime mjekësore > Dezinfektimi dhe veshja

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632721507310906.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632721507194519.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632721508869968.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632721508479419.jpg
  • 棉签-1
  • 棉签-2
  • 棉签-3
  • 棉签-4

Shtupa mjekësore pambuku Shkopinj druri Aplikues me majë pambuku për kujdesin mjekësor të plagëve Pastrimi i lëkurës

Sasia minimale Rendit:200 kartonë
Details paketimit:50 copë / qese, 40 qese / qese, 18 çanta / kuti kartoni
Kushtet e pagesës:T / T 50% depozitë, 50% kopje banlance B / L
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Vendi i origjinës:Kinë
Certifikim:ISO, CE

Aplikimet:

Ky produkt përdoret për të trajtuar lëkurën, traumat mekanike dhe pajisjet në vendin e operacionit ose të shpimit. Aplikoni dezinfektues në nivel lokal.

specifikimet:

EmërTampon mjekësor pambuku
material
Është bërë nga pambuk 100% natyral me cilësi të lartë dhe shkopinj bambuje ose druri si lëndë të para kryesore.
Masat8cm,10cm, 12cm,15cm,20cm22cm,24cm,25cm(i personalizueshëm)
AplikacionKy produkt përdoret për të trajtuar lëkurën, traumat mekanike dhe pajisjet në vendin e operacionit ose të shpimit. Aplikoni dezinfektues në nivel lokal.
Paraprake1.Ky produkt është sterilizuar nga oksidi i etilenit dhe mund të përdoret në mënyrë të sigurt.
2.Ky produkt është vetëm për përdorim një herë, pas përdorimit, duhet të jetë në përputhje me kërkesat e spitalit ose departamentit të mbrojtjes së mjedisit për t'u përpunuar.
3. Personat që janë alergjikë ndaj pambukut absorbues mjekësor duhet të përdoren me kujdes.
4. Ky produkt duhet të ruhet në një lagështi relative jo më shumë se 80%, dhe asnjë lëndë gërryese të mos pushtojë Eclipse në një dhomë të ajrosur mirë.
Kontaktoni