english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Furnizime mjekësore > Dezinfektimi dhe veshja

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722010947084.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722012176592.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722011542021.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722011547022.jpg
  • 医用纱布块-1
  • 医用纱布块-2
  • 医用纱布块-3
  • 医用纱布块-4

Tamponë sterile me garzë mjekësore për veshjen e plagëve, 100% pambuk dhe absorbues të lartë, sfungjer garzë për kujdesin e plagëve dhe kutitë e ndihmës së parë në shtëpi

Sasia minimale Rendit:10000000pieces
Details paketimit:50 copë / çantë opp
Koha për dorëzim:7 ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:T / T 50% depozitë,5Kopje 0% B/L
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Vendi i origjinës:Kinë
Certifikim:GB / T18830-2009

Përshkrim:

1. Mbushje ekstra e butë, ideale për trajtimin e lëkurës delikate.
2. Hipoalergjik dhe jo irritues, aterial.
3. Materiali përmban shkallë të lartë të fibrave viskoze për të siguruar aftësinë absorbuese.
4. Cilësi e veçantë e rrjetës, përshkueshmëria e lartë e ajrit.

Aplikimet:

Spitali / Mjekësia dhe Shëndetësia / Laboratori i amvisërive / Industria / Udhëtimi.
Përdoret kryesisht për thithjen e gjakut dhe eksudateve gjatë operacionit dhe pastrimin e plagëve.

specifikimet:

EmërTamponët me garzë mjekësore
materialPambuku 100%
Ngjyra e bardhë
Masat4*4cm/Custom(2*2''/ 3''*3''/ 4''*4''/4"*5'',etc)
paketë50 copë / çantë opp
standardGB / T18830-2009
dend4 shtresa, 8 shtresa
garanci3 vjet
AplikacionSpitali / Mjekësia dhe Shëndetësia / Laboratori i Familjes / Industria / Udhëtimi
Karakteristikat1. Mbushje ekstra e butë, ideale për trajtimin e lëkurës delikate
2. Hipoalergjik dhe jo irritues, aterial
3. Materiali përmban shkallë të lartë të fibrave viskoze për të siguruar aftësinë absorbuese
4. Cilësi e veçantë e rrjetës, përshkueshmëria e lartë e ajrit
funksionMbushja është projektuar për të hequr lëngjet dhe për t'i shpërndarë ato në mënyrë të barabartë. Produkti ka qenë Pritini si O"dhe"Y", kështu që është e lehtë për t'u përdorur. Përdoret kryesisht për thithjen e gjakut dhe eksudateve gjatë operacionit dhe pastrimit të plagëve.
Kontaktoni