english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Furnizime mjekësore > Dezinfektimi dhe veshja

 • https://www.kyt-global.com/upload/product/1639450271204102.jpg
 • https://www.kyt-global.com/upload/product/1639450271673493.jpg
 • https://www.kyt-global.com/upload/product/1639450271623071.jpg
 • https://www.kyt-global.com/upload/product/1639450271617160.jpg
 • https://www.kyt-global.com/upload/product/1639450272139018.jpg
 • 一次性使用无菌手术包-1
 • 一次性使用无菌手术包-2
 • 一次性使用无菌手术包-3
 • 一次性使用无菌手术包-4
 • 一次性使用无菌手术包-5

Paketa kirurgjikale sterile për një përdorim

Sasia minimale Rendit:1000pieces
Details paketimit:
Madhësia e kartonit:56*37*40cm,6 copë/Karton
Kushtet e pagesës:
T / T 50% depozitë, 50% kopje banlance B / L
Na kontaktoni

 • HYRJE E PRODUKTIT

Vendi i origjinës:

Kinë

Certifikim:

 ISO, CE

Përshkrim:

Kompleti i ndihmës së parë kirurgjikale aseptike njëpërdorimshme është zhvilluar sipas kërkesave të kirurgjisë së përgjithshme. Ai përfshin të gjitha pjesët e nevojshme para dhe pas operacionit. Kurseni kohë dhe koston e blerjes, zvogëloni në mënyrë efektive rrezikun e infeksionit të kryqëzuar. Kemi të gjitha llojet e kompleteve. duke përfshirë paketën e artikulimit të shpatullave, paketën e kombinuar të artroskopisë, paketën ortopedike, paketën universale, paketën e ekstremiteteve të sipërme, laboratorin katenik, paketën kirurgjikale të zorrëve, paketën e lindjes cezariane, paketën OB, paketën bazë, paketën e kombinuar të cistoskopisë, kutitë e kirurgjisë laparoskopike të barkut, paketën e litotomisë, ,paketë e vitheve, paketë kirurgjike kurrizore, paketë gjuri, paketë kirurgjie angiografike, paketë e ekstremiteteve etj., të gjitha llojet e aksesorëve që mund të përzieni në pako, ne organizojmë prodhimin sipas kërkesave tuaja, mirëpresim konsultën tuaj

Aplikime

Për kirurgji klinike ose kirurgji minimale invazive.

specifikimet:

1 x mbulesë tavoline e pasme, e përforcuar 120x224 cm 1 x mbështjellje e jashtme CSR, 100x100cm 35SMS

1 x peshqir dore 40x50cm

1 x fustan kirurgjikal i madh 125x157 cm 45g SMS

2 x peshqir dore 30x40cm

2 x fustane kirurgjikale të përforcuara të mëdha 125x157 cm 45g SMS

10 x sfungjer prehër, i zbulueshëm me rreze x 45x45 cm

1 x shiringë me llambë

1 x kapëse kordoni

1 x majë thithëse

1 x tub 300cm

1 x qese suture

2 x peshqir absorbues 40x50cm

1 x mbulesë mbajtëse majonezë, e përforcuar 59x137cm

1 x drape me prerje C 183x305 cm me hapje dhe fije incize me qese grumbullimi te lengjeve te bera ne material SMMS

 1 x çantë koke 42x61cm


Na Kontaktoni