english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Furnizime mjekësore > Testimi elektronik

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722953938670.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722953692263.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722952397549.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632722953696905.jpg
  • 电子体温计1
  • 电子体温计2
  • 电子体温计3副本
  • 电子体温计4副本

Termometër dixhital, termometër mjekësor dixhital, shumë i saktë dhe i shpejtë, i lehtë për t'u përdorur, termometër mjekësor me alarm për ethe, rikujtues i kujtesës, termometër për bebe fëmijë dhe të rritur

Sasia minimale Rendit:5000pieces
Details paketimit:660 copë / kartoni
madhësia e kartonit:64.5*29*32.5cm
Kushtet e pagesës:T / T 50% depozitë, 50% kopje banlance B / L
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Vendi i origjinës:Kinë
Certifikim:ISO, CE

Aplikimet:

Për matje të departamentit mjekësor ose familjes.

specifikimet:

EmërTermometri dixhital
StrukturëKryesisht i përbërë nga sonda e sensorit të temperaturës, qarku i kontrollit, ekrani i kristalit të lëngshëm dhe guaska
Masat125 * 19 * 11mm
standardGB / T21416-2008
Batterv1.5 VDC (LR41/SR41)
Konsumi i energjisë 0.15mW
Jeta bateriMë shumë se 200 orë pune. (Afërsisht 18 muaj nëse përdoren 10 minuta në ditë)
Njësia e ekranit0.1 ° C / 32.1 ° F
Matja varg32.0°C/89.6F~42.9°C/109.2°F
Ekrani më pak se 32.0°C/89.6°F, Lo°C
Më shumë se 42.9°C/109.2F,Hi°Cekran
Sakte0.1C/32.1°Fbetween 36.0°C/96.8°F~39.0°/102.2°F
+0.2°C/32.3°Për pjesën e mbetur të intervalit
përmasat125 mm (L) x 19 mm (W) x 11 mm (H)
peshëMe bateri: Përafërsisht. 10 g
Kontaktoni