english.jpgEN
Të gjitha kategoritë
english.jpgEN
palëbërës

Shtëpi> Produkte > Furnizime mjekësore > Të tjerët

  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632728831283428.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632728831995034.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632728831535659.jpg
  • https://www.kyt-global.com/upload/product/1632728832201921.jpg
  • 微 信 图片 _20210923174920
  • 微 信 图片 _202109231749020
  • 微 信 图片 _202109231749201
  • 微 信 图片 _202109231749202

Aparatet e dëgjimit, Aparatet e dëgjimit për të moshuarit dhe të rriturit, të rikarikueshme me reduktim të dyfishtë të zhurmës, përforcues dëgjimi për humbje dëgjimi për të rriturit, aparat dëgjimi dixhital i veshit me volum të rregullueshëm (2 copë)

Sasia minimale Rendit:1000pieces
Koha për dorëzim:30 ditë pas konfirmimit të pagesës
Kushtet e pagesës:T / T 50% depozitë,5Kopje 0% B/L
Na kontaktoni

  • HYRJE E PRODUKTIT
Vendi i origjinës:Kinë
Certifikim:ISO13485 / CE

specifikimet:

ModelK-18
përpunimzgjedh
Projektimi i StrehimitBTE
Kontrolli i volumitLloji rocker
Ndërroni & prerëseNH & MPO
LelecoilPo
Peak OSPL90 (dB SPL)135
OSPL90-HFA (dB SPL)130
Fitimi i pikut (dB)70
HFA / FOG (dB)60
Fitimi i Testit të Referencës (dB)55
Diapazoni i frekuencës (Hz)200-5000
Shtrembërimi Harmonik @ 500Hz    3.0%
 @ 800Hz    3.0%
 @ 1600Hz  3.0%
Zhurma e hyrjes EQ (dB)30
Madhësia e baterisë13A
Rryma e baterisë (mA)0.9
Na Kontaktoni